گفتگو درباره ی خرید ساک لوازم نوزاد کالرلند در تهران

گفتگو درباره ی خرید ساک لوازم نوزاد کالرلند در تهران

گفتگو درباره ی خرید ساک لوازم نوزاد کالرلند در تهران

Blog Article

در یک کیف ، همه چیز برای تغییر کودک خود نیاز دارید الساندرا پمپیلی ساک لوازم نوزاد هیچگاه فضا برای حمل همه وسایل مورد نیاز یک کودک کافی نیست. کیسه تغییر و جادار و مجهز به شما کمک می کند تا از راحتی ساعات خود در فضای بیرون لذت ببرید. مادران جدید می دانند که وقتی در خارج از خانه وقت می گذرد ، چقدر مهم است که همه چیز را برای تغییر و تحقق همه نیازهای کودک تأمین کند. این سازمان وقتی فرزند دارید که از او مراقبت کند ، نقش اساسی را ایفا می کند ، بنابراین باید اشیاء بدست آورید که به نوعی می تواند اقدامات روزمره را تسهیل کند. ما امروز تصمیم گرفتیم تا در مورد کیف های متغیر برای شما تعریف کنیم تا به شما در انتخاب یکی از متناسب با نیازها و سلیقه های شما توصیه کنیم. راحتی در باز و بسته شدن ، مواد ، سبکی و دوام به مرور زمان از ضروریات اساسی برای توجه بیشتر به آنها می باشد.کیف در حال تغییر برای کودکان شیک: VigoRiseاین کوله پشتی با طراحی زیبا در رنگ آمیزی درخت خاکستری یک مسابقه مناسب برای هر نوع کالسکه است. در سه رنگ دیگر وجود دارد: سیاه ، آبی تیره و خاکستری تیره. ابعاد 43 14 14 29 29 سانتیمتر به شما امکان می دهد آن را به راحتی از روی دستگیره یک کالسکه آویزان کنید یا آن را به عنوان کوله پشتی حمل کنید ،زیرا به تسمه های شانه خالی مجهز است. موادی که با آن ساخته شده است علاوه بر یک فویل آلومینیومی نازک که از آن محافظت کرده و غذای کودک را گرم نگه می دارد ، از پلی استر و نایلون نیز ساخته شده است. در حقیقت ، این یک جیب حرارتی دارد که می تواند سه ظرف را به طور همزمان نگه دارد. در داخل چهار جیب وجود دارد که یکی از آنها ضد آب است ، مناسب برای گذاشتن پوشک مرطوب یا لباس های کثیف برای کوچک. پارچه خارجی ضد آب است ، بنابراین اگر چند قطره باران گرفتار هستید ، نگران نباشید. این کیف همچنین به درگاه USB در قسمت خارجی مجهز است تا بتواند بدون باز کردن جیب اصلی دستگاه را شارژ کند.

جوانب مثبت: کیفیت عالی و طراحی در قدم با مد. قیمت مناسب ، مواد با دوام و اتمام.
منفی: بسته شدن زیپ اصلی کمی دشوار است ، هنگامی که کوله پشتی در راه رفتن آویزان است.

کیف با تشک تعویض داخلی: LCP Kids

این کیف ، فرمت کیف ، به یک بند شانه بلند و دو دسته برای حمل بازو مجهز شده است. یک جیب بزرگ با زیپ استیل و دو جیب جانبی این کیف را بسیار جادار می کند. ابعاد 41 23 23 29 29 سانتیمتر ، امکان حمل و نقل ، غذای کودک ، قطعات یدکی تمیز و حتی پوشک مرطوب را در اختیار شما قرار می دهد که داخل جیب های مناسب برای داشتن مواد مرطوب وجود دارد. ساخته شده از پارچه پلی استر مخلوط شده با نایلون ، ضد آب و به راحتی با یک پارچه مرطوب قابل شستشو است ، دارای پایه هایی روی پایه فلزی است تا در صورت قرار دادن روی زمین از کثیف شدن آن جلوگیری شود. در یکی از جیب های داخلی ما یک جدول در حال تغییر 55 33 33 سانتی متر پیدا می کنیم ، همان رنگ کیسه ، برای دراز کشیدن هنگام بیرون آمدن از خانه مفید است. در رنگهای دیگر: سیاه ، نقره ای و قهوه ای موجود است. همچنین دو قلاب دارد که آن را بر روی پرسه زن آویزان کنید.
مزایا: بسیاری از محفظه ها ، تغییر تشک ، بسیار جادار ، فشرده سازی فلزی بعداً به عنوان کیف حمل نیز قابل استفاده است.
منفی: لولا نسبتاً شکننده هستند.

کیف دستی دنده ای بزرگ کودکان LCP با قلاب بازی با قلاب جهانی ، بارانی ، حصیر قابل حمل ، نقره
کیف دستی دنده ای بزرگ کودکان LCP با قلاب بازی با قلاب جهانی ، بارانی ، حصیر قابل حمل ، نقره
قیمت: 34.99 یورو
در آمازون کشف کنیدکیسه در حال تغییر کودک: بابیموف

در این حالت ما در مورد کیسه در حال تغییر صحبت می کنیم که گره ای به مد زنانه می بخشد و فقط به مادران اختصاص داده شده است زیرا سبک و طراحی آن را بسیار نزدیک به یک کیف زنانه می کند ، ضمن اینکه فضای لازم را برای نگه داشتن تمام مواد فراهم می کند. در خدمت کوچک است. بیایید با رنگ و الگوهایی ساک لوازم نوزاد که می تواند چهار نوع مختلف داشته باشد شروع کنیم: قرمز و خاکستری با جزئیات پولکا ، خاکستری تیره ، سیاه و خاکستری با جزئیات شطرنجی و بژ و قهوه ای با گلهای استایل دار. ساخته شده از پلی استر و PVC ، دارای ابعاد 27 36 36 x 20 سانتیمتر است و به چهار پایه پشتیبانی در پایه مجهز شده است. مطمئناً این یک کیسه فوق العاده مجهز است ، در حقیقت در داخل ما یک میز تعویض 57 45 45 سانتی متر قابل جابجایی ، یک پوشش پشم گوسفند ، یک پستانک ، یک بطری حرارتی و سرانجام یک کلاچ پلاستیکی پیدا می کنیم. این مجهز به قلاب های جهانی برای آویزان کردن روی قدم زدن و همچنین داشتن بند شانه و دو دسته بازوی است.
جوانب مثبت: طراحی زیبا ، با گذشت زمان می تواند به کیف روزمره مادر تبدیل شود ، لوازم جانبی موجود در قیمت.
منفی: سفت و سخت.

ارزان ترین کیف در حال تغییر کودک: Wegeit

سرانجام نوع کیفی را ارائه می دهیم که فقط با استفاده از آن روی یک کالسکه قابل استفاده است. بسیار اقتصادی است ، این یک راه حل عالی از نظر عملی است. این کیف در ده الگو و رنگ مختلف موجود است و اندازه آن 33 x 13 x 16 سانتی متر است و از پارچه آکسفورد ضد آب ساخته شده است. به لطف دو قلاب جانبی که تهیه شده است ، مستقیماً روی کالسکه استفاده می شود و می تواند نگه دارد ، 2 بطری کودک ، پستانک ، دستمال و پوشک. همچنین دارای جیب مخصوص مرطوب با جیب است. شستن آن با دست امکان پذیر است.
مزایا: جادار ، اقتصادی.
منفی: هیچ پستی برای بستن جیب اصلی و بدون بند شانه.

کیف سازمان دهنده جهانی Baby Stroller ، با دارنده بطری ، ضد آب ، برای مجموعه دستمال مرطوب ، پوشک ، اسنک ، پستانک ، کارتهای کوچک ، کفش کودک ، تلفن همراه. (نقطه سفید)
کیف سازمان دهنده جهانی Baby Stroller ، با دارنده بطری ، ضد آب ، برای مجموعه دستمال مرطوب ، پوشک ، اسنک ، پستانک ، کارتهای کوچک ، کفش کودک ، تلفن همراه. (نقطه سفید)
قیمت: 13.99 یورو
در آمازون کشف کنیدسایر پیشنهادات:

کیف پوشک - رتبه بندی با قیمت بهترین مدل ها
24 ژانویه 2019 توسط مارکو

نگهدارنده پوشک کیف

والدین می دانند چقدر مهم است که بتوانید همیشه به پوشک خود اعتماد کنید. وقتی صحبت از مراقبت و بهداشت کودکان می شود ، در واقع غیر منتظره دقیقاً در گوشه و کنار است و اجرای آن برای پوشش می تواند برای خرید مواردی مفید باشد که می تواند از بروز مشکلات این نوع جلوگیری کند.

این در مورد دارندگان پوشک مسافرتی است. در شکل ها و انواع مختلف موجود است که هرکدام ویژگی های بسیار ویژه ای دارند ، دارندگان پوشک کیف اشیاء ابزار شگفت آور هستند ، زیرا این امکان را می دهد تا داخل همان پوشک هایی که به صورت فله ای فروخته می شوند و به هیچ وجه عملی نیست ، قرار دهید. با خودت ببر

دارندگان کیف پوشک مسئله را برای اطمینان از راحتی ، بهداشت و ایمنی حداکثر هنگام تعویض کودک حل می کنند.

بنابراین بیایید به کشف بهترین دارندگان کیف پوشک بپردازیم ، ابتدا بر روی ویژگی هایی که باید قبل از خرید ارزیابی شود ، تمرکز می کنیم.

نحوه انتخاب بهترین مدل کیف پوشک:
برای انتخاب بهترین مدل کیف پوشک در بازار ، ارزیابی برخی از عواملی که می تواند منجر به انتخاب یک محصول باشد به جای دیگری ضروری است.

در مورد کیف حامل کودک ، عواملی مانند اندازه نگهدارنده پوشک و شکل آن ، هر دو می توانند تأثیر چشمگیری در حمل و نقل با دستی یا کالسکه داشته باشند.

آیا وقتی فرزند خود را با فرزند خود ترک می کنید ، به نظر می رسد چیزهایی که با خود به همراه می آورید هرگز به پایان نمی رسد؟

اما با داشتن کیف قابل تغییر Mio Baby ، دور زدن آسان ، رنگارنگ و سرگرم کننده خواهد بود! این کیف منحصر به فرد دارای جیب های زیادی است که به شما کمک می کند تا همه چیز را بهتر و بالاتر از همه سازمان دهید تا به سرعت بتوانید آنچه را که لازم دارید در زمان مناسب پیدا کنید.

در داخل زیپ مرکزی (گسترده ، ساده و باز و ایمن) یک جیب بزرگ پیدا خواهید کرد: می توانید پوشک های تمیز ، پارچه تغییر و محصولات تغییر پوشک را در اینجا قرار دهید.

جیب مرکزی همچنین برای ذخیره موارد کوچکتر و مهمتر مانند کیف پول یا تلفن هوشمند خود ، یک جیب فشرده عملی دارد. توری با کارابین همیشه به شما امکان می دهد تا کلید یا پستانک کودک خود را به راحتی پیدا کنید.

در قسمت جلوی کیف "جیب اضطراری" را با بسته شدن ضربه محکم و ناگهانی پیدا خواهید کرد: همه چیز مورد نیاز خود را همیشه در دسترس قرار دهید!

اما این همه چیز نیست: یک محفظه مخصوص ضد آب در قسمت جانبی وجود دارد که می توانید پوشک های استفاده کیف وسایل نوزاد شده یا لباس های کثیف را در آن قرار دهید. این فشرده اما پر ظرفیت است و می تواند حاوی 3-4 پوشک مورد استفاده باشد.

از طرف دیگر ، یک جیب حرارتی آب ، نوشیدنی های دیگر یا میان وعده فرزند شما را تازه نگه می دارد. محفظه ها و جیب های بیشمار ، همواره همه چیز را در جای خود نگه می دارد ، تا بتواند در زمان مناسب به راحتی برسد.

در قسمت پشتی ، محفظه ویژه هنگامی که می خواهید کیف را با دست نگه دارید یا به کلفتی ببندید ، بندهای شانه را پنهان نگه می دارد. آنها را به راحتی بیرون بکشید تا کیف را به کوله پشتی تبدیل کنید. دستگیره های بلند همچنین به شما امکان می دهد آن را بر روی شانه خود حمل کنید: 4 راه برای پوشیدن آن با توجه به نیازهای شما ... و ظاهر شما!

کیسه یونیکس است ، همچنین برای پدران مناسب است.

تسمه های شانه قابل تنظیم بوده و قسمت پشتی خم شده است تا هنگام پوشیدن آن به عنوان کوله پشتی ، حداکثر راحتی به شما دست دهد.

پارچه بیرونی آن سبک ، اما در عین حال مقاوم و مقاوم در برابر باران است کوله پشتی وسایل نوزاد ، با تزیینات ظریف در چرم اکو.

کیف دارای دو تسمه راحت برای اتصال به دسته پرسه زن یا ویلچر است.

و با خرید کیف رایگان حلقه کلید زیبا Mio Mio Solo Solo.

- دیابت و لوازم جانبی شامل نمی شود -

مواد: 100٪ پلی استر بدون BPA.

نظرات و نظرات کیف مسافرت کودک
فروش نه. کیف قابل تغییر پوشک 1HEYI برای پوشک مسافرتی - با کیسه عایق حرارتی ، مواد ضد آب ، چمدان مناسب سازمان دهنده کیسه های شانه بزرگ (خاکستری-سیاه)
213 بررسی
کیسه تعویض پوشک HEYI برای پوشک مسافرتی - با کیسه عایق حرارتی ، مواد ضد آب ، پرسه زن مناسب سازمان دهنده کیسه شانه بزرگ (خاکستری-سیاه)
ظرفیت بزرگ: این کیف پوشک دارای جیب داخلی و 13 جیب خارجی است ، جیب های انبار جداگانه می توانند به راحتی همه کالاها و محصولات مخصوص کودکان را سامان دهند. از جمله 2 جیب بطری شیر عایق حرارتی ، همه در یک جیب بزرگ قرار دارند که در قسمت جلوی کیف قرار دارد ، می توانند مایع را برای چند ساعت گرم یا خنک نگه دارند ، یک جیب سازمان دهنده و یک جیب بطری آب و 6 جیب در داخل.
طراحی منحصر به فرد: یک کیسه ضد آب در پشت کیف ، پارچه نرم یا پوشک را می توان در یک کیسه ضد آب قرار داد و از لباس های خشک و پوشک جدا شد. بند شانه خالی شده می تواند به طور کامل از آسیب دیدگی شانه جلوگیری کند.
چند منظوره: می توان به عنوان کوله پشتی ، کیسه های قابل حمل استفاده کرد ، حتی می توانید بر روی یک ساک وسایل نوزاد پرسه زن آویزان شوید. بسیار زیبا و مناسب برای بسیاری از مواقع ، خرید و گردشگری است
ماده ، وزن سبک: وزن: 1.2 پوند. ابعاد: قد x طول x عرض = 43 x 33 x 21 سانتی متر. ظرفیت: 28.3 لیتر. پلی استر با دوام ضد آب با کیفیت بالا و زیپ قوی بدان معنی است که شما کوله پشتی پوشک خواهید داشت ، می تواند برای سال ها دوام داشته باشد.
تضمین رضایت خاطر: اگر کاملاً راضی نیستید ، لطفا با ما در مدت 90 روز تماس بگیرید ، ما می توانیم محصول جدیدی را براساس قیمت خرید 100٪ بازپرداخت یا جایگزین کنیم ، ما سعی خواهیم کرد محصولات و خدمات خود را بهبود بخشیم

کوله پشتی مادر چند منظوره برای پوشک ، کیسه تغییر در سفر تازه متولد Momcozy ، ظرفیت بزرگ و ضد آب برای مادر / پدر با تغییر جیب های حصیر و عایق مخصوص بطری های کودک
ظرفیت عالی - با داشتن یک محفظه اصلی بزرگ و 16 جیب جداگانه ، می توانید همه چیز مورد نیاز کودک خود را به طور منظم سازماندهی و آورده کنید. فضای بهداشتی کافی برای پوشک ، دستمال مرطوب ، تغییر حصیر (شامل) ، اسباب بازی های دندان ، شیر پودر ، پوشک ، بطری / بطری های کودک و موارد دیگر را ارائه می دهد.
ALL IN ONE - تسمه های چرخ دستی + تغییر تشک (اندازه: 25.7x14.2 اینچ. / 65.27x36،06 سانتی متر) ، دارای دو تسمه قدم زدن برای آویزان کردن روی کالسکه و 1 تشک پر شده برای تغییر قایق موتوری پوشک بچه ، مناسب برای حرکت والدین. یک هدیه مناسب برای ورود نوزاد!
طراحی ویژه - جیب های عایق بندی شده با کاغذ آلومینیومی گرم بطری ها را در دمای مطلوب نگه می دارند. کیسه ضد آب در داخل برای پوشک مرطوب ، جیب جانبی پارچه به شما کمک می کند تا به راحتی قطعات کاغذ ، جیب محافظتی را که مخصوصاً برای نوت بوک تهیه شده است استخراج کنید و بتوانید لپ تاپ یا نوت بوک را تا 15 اینچ نگه دارید.
مواد ضد آب طولانی مدت: ساخته شده از مواد با کیفیت بالا و ضد آب ، در برابر سایش و پارگی (حتی در درزها) مقاوم ، شیک و زیبا در طراحی ، با لولا های فلزی مقاوم است که به راحتی می چرخد. تسمه های بسته بندی شده شانه به شما امکان می دهد زندگی بدون فضای باز را با دست خود داشته باشید. این فقط یک کیف نیست برای تغییر ، بلکه یک کوله پشتی گاه به گاه ، یک کوله پشتی مسافرتی ، یک کیف برای این هدف است

کیف شاد پوشک بچه KIM XXXL به علاوه اندازه کیف سیاه پوشک CLEAN کیسه تمیز BAG
کیسه پوشک KIM برای کودکان - شادی برای همه والدین ضروری است! کیف پوشک مناسب است که به هر کالسکه ای متصل شود و یا راحت از روی شانه پوشیده شود. و مهمترین: همه موارد لازم برای فرزند خود را در دست دارید! در داخل فضای کافی برای پوشک و تغییر چیزها وجود دارد. تغییر لباس بطری. کوزه و اسباب بازی های دیگر هم همینطور! پایدار در زمین. و کیسه ها / بخش های دوخته شده امکان حمل و نقل آسان را در موقعیت عمودی حتی از بطری های بزرگ یا ظروف فراهم می کنند. کسی که می خواهد از استرس روزمره و ساک لوازم نوزاد جستجوی طولانی نجات یابد ، از کیسه پوشک فوق العاده از شادی کودک استفاده می شود! کیف پوشک در طراحی مدرن. مناسب تقریباً برای همه کالسکه ها. می توان آن را به عنوان کیسه شانه پوشید یا به دسته های اندازه متصل کرد: ارتفاع: 32 سانتی متر - عرض: 40 سانتی متر - عمق: 20 سانتی متر * ابعاد داخلی: ارتفاع: 28 سانتی متر - عرض: 37 سانتی متر - عمق: 17 سانتی متر * کیف الزامات بعدی برای چمدان های حمل شده در بیشتر خطوط هوایی برای فضای پوشک و تغییر موارد. تغییر لباس
* فضای بسیار بزرگ با وجود ابعاد خارجی کم حجم! * 5 جیب / پارتیشن - 2 باند الاستیک (برای بطری) * 3 جیب خرید اینترنتی ساک لوازم کالرلند - خارجی 1 برابر. 2 برابر و زیپ با بند لاستیکی (برای بطری و غیره) * ابعاد: ارتفاع: 32 سانتی متر - عرض: 40 سانتی متر - عمق: 20 سانتی متر * ابعاد داخلی: ارتفاع: 28 سانتی متر - عرض: 37 سانتی متر - عمق: 17 سانتی متر * کیف را برآورده می کند اندازه مورد نیاز برای چمدان های دستی در اکثر شرکت های هواپیمایی و. پس از آن. چه موقع ممکن است بدون مشکل گرفته شود
کیف-پوشک بچه KIM faux کیف شادی برای همه والدین ضروری است! سیاه همچنین فضای کافی جام را پرتاب می کند!
در 18 رنگ موجود - با کیفیت بالا - در اتحادیه اروپا تولید می شود. * پارچه بیرونی: الیاف چرم * پارچه داخلی: 100٪ پلی اورتان * پر کردن: 100٪ پلی پروپیلن (پنبه)
کیف پوشک در یک طراحی مدرن. مناسب برای هر راه رفتن این می تواند به عنوان یک کیسه شانه پوشیده شود یا به دسته پرسه زن وصل شود. دکمه ها و قلاب موقعیت یابی آسانی را برای هر یک از کالسکه ها فراهم می کند. فضای کافی برای جای دادن به همه لوازم جانبی. فلاسک. شیر پودر. شیشه ای. بطری. پوشک. غیره چندین Unterteilunge به عنوان یک پایه لاستیکی وجود دارد که به طور محکم و به صورت قائم می تواند ظروف و بطری های داخل آن را حمل کند.

توصیف
کیسه خیس مرطوب Popolini (کیسه نفیس یا کیف خیس) ساخته شده از PUL ، ضد آب و قابل تنفس که برای شورت پوشک قابل شستشو استفاده می شود. برای نگهداری پوشکهای قابل شستشو یا تغییر در زمان دور بودن از خانه و در مهد کودک مفید است ، سپس از روش های دیگر استفاده مجدد شود: در بیمارستان به عنوان یک کیسه برای نوزاد ، در استخر لباس های مرطوب ، به عنوان یک کیسه در مهد کودک. یا اولیه ...

از این کیف هیچ بویی بیرون نمی آید و هیچ قالب ایجاد نمی شود ، زیرا پارچه تنفس می شود.

این کیف به یک جیب مش اضافی برای جدا کردن تغییر مرطوب از لباس تمیز یا قرار دادن لوازم جانبی دیگر قیمت کیف وسایل مادر (دستمال مرطوب ، بازی برای سرگرمی کودک در حین تغییر ، میان وعده و ...) مجهز است.

با دو زیپ بسته می شود و می تواند در 30 تا 40 درجه از ماشین شسته شود.
ابعاد: 31.5 x 37.5 سانتی متر

ظرفیت: پوشک 4/5

رنگ: رز قرمز و بژ
|
اندازه: یک اندازه
1. ظرفیت بزرگ: فضای داخلی و محفظه های مختلف برای نگه داشتن همه مواد مصرفی و وسایل کودک. می توانید شیر بطری دریافت کنید. یک بطری آب لباس بچه ها پوشک بچه. حوله و غیره در چند جیب جداگانه. 2. کیفیت عالی: از پارچه نایلونی با کیفیت عالی ساخته شده است. بدون باقیمانده های شیمیایی بسته شدن زیپ. تمیز کردن آسان بادوام و ضد آب 3. جیب سمت باز برای انتقال بافت صورت طراحی شده است. استفاده از دستمال دستی برای موارد اضطراری بسیار راحت است. 4- عملکرد چند منظوره - می توانید از این کیف به عنوان کوله پشتی و کیف دستی استفاده کنید. بسیار زیبا و مناسب برای بسیاری از مواقع مانند خرید است. سفرها غیره همچنین می توانید از دکمه های بالای کیف استفاده کنید تا آن را روی پرسه زن کودک خود آویزان کنید. 5- راحت و ارگونومیک - کف خالی اسفنجی روی پشت / تسمه های شانه پهن شده - این کیسه پوشک باعث می شود تا در طول روز احساس راحتی کنید. مشخصات محصول: 1. تعداد: 1 عدد 2. رنگ: همانطور که در تصویر نشان می دهد توجه: 1. فقط کیسه پوشک. لوازم جانبی دیگر گنجانده نشده است. 2. به دلیل تفاوت بین مانیتورهای مختلف. ممکن است تصویر منعکس کننده رنگ واقعی مورد نباشد. 3. لطفا اجازه دهید 1-2CM به دلیل اندازه گیری دستی متفاوت باشد. با تشکر از درک شما محتویات بسته بندی: (ارسال بسته بندی بدون فروش) 1 عدد کیف پوشک
جیب سمت باز برای انتقال بافت صورت طراحی شده است. استفاده از دستمال دستی برای موارد اضطراری بسیار راحت است.
ظرفیت بزرگ: فضای داخلی و محفظه های مختلف برای سازماندهی همه مواد مصرفی و وسایل کودک. می توانید شیر بطری دریافت کنید. یک بطری آب لباس بچه ها پوشک بچه. حوله و غیره در چند جیب جداگانه.
کیفیت عالی: از پارچه نایلونی با کیفیت عالی ساخته شده است. بدون باقیمانده های شیمیایی بسته ساک لوازم کودک چیکو شدن زیپ. تمیز کردن آسان بادوام و ضد آب
راحت و ارگونومیک - کف اسفنجی روی پشت / تسمه های شانه پهن شده - این کیسه پوشک باعث می شود تا در طول روز احساس راحتی کنید.
چند منظوره - می توانید از این کیف به عنوان کوله پشتی و کیف دستی استفاده کنید. بسیار زیبا و مناسب برای بسیاری از مواقع مانند خرید است. سفرها غیره همچنین می توانید از دکمه های بالای کیف استفاده کنید تا آن را روی پرسه زن کودک خود آویزان کنید.

BANDAGE BAG: همه چیزهایی که باید همیشه با شما تغییر BABY را تغییر دهند
Inglesina My Baby Bag هنگامی که در مورد بهترین جدول تغییر کودک یا فرمول حمام کودک با جدول تعویض کودک بحث کردیم ، وجود مدل های قابل حمل و مسافرتی را تغییر دادیم که کودک بدون آنکه خیلی زیاد ساکن شود ، تغییر می کند و در بین این موارد کودک تعویض کیف یا کیف کودک است. برای همه والدین بسیار مفید است ، با توجه به این که بسیار دشوار است ، به خصوص در چند ماه اول ، ترک خانه بدون داشتن یک کیف دستی راحت و مجهز ، در حال تغییر کودک.

فرصت های بیرون رفتن با نوزاد خود بسیار و متنوع است ، از لحظه هایی که شما نیاز به رفتن به خرید یا کمیسیون گرفته تا بازدیدهای مختلف لذت در منزل دوستان و نزدیکان ، تا پیاده روی های سالم در پارک ، به پایان می رسانید. بنابراین با تعطیلات و تعطیلات خود ... مادران به خوبی می دانند که آنها اغلب با کودک عزیز از خانه دور می شوند و شما می توانید مطمئن باشید که اتفاق می افتد به همان اندازه که اغلب باید کودک را تغییر دهید ، و همچنین به نیازهای مختلف دیگری فکر کنید.

کیسه در حال تغییر ، مقاله ای است که به طور خاص طراحی شده است تا همه چیزهایی را که می تواند توسط یک مادر و کودک در حال حرکت باشد ، شروع کند ، از تشک نرم که روی آن عملیات تغییر کار داده می شود ، شروع به یک سری کامل از لوازم جانبی می کند که زندگی شما را مانند یک مادر بسیار جالب می کند. راحت تر و ساده تر.
مارک های بسیاری وجود دارند که کیف های پرتقالی عالی و کیف های قابل تعویض کودک تولید می کنند و در بین معروف ترین و با کیفیت ترین مارک های ما حداقل Inglesina ، Chicco ، Cam ، Brevi ، Beaba ، Prenatal ، Jane ، Baby Travel ، Tuc یا Lassig را به یاد می آوریم و می توان تشخیص داد که کدام یک این بهترین کیسه ساک وسایل کالرلند در حال تغییر است یا حداقل کیسه ای که مناسب نیازهای خاص ما باشد.

در چه موادی باید کیسه در حال تغییر کودک مناسب تهیه شود؟ چه چیزی را در کیسه تعویض قرار داده و به جای آن چه چیزی را می توان کنار گذاشت؟ چقدر باید بزرگ باشد؟ چه تفاوتی بین یک کیف معمولی و مسافرتی وجود دارد؟ قیمت متوسط ​​این اقلام چقدر است؟ ما سعی داریم این شک و تردیدها را روشن کنیم و با هم کشف کنیم که بهترین کیف های قابل تغییر در حال حاضر در بازار هستند.

کیسه متغیر برای چیست؟
همانطور که گفته شد ، ایده در حال تغییر کیسه در این است که به مادر اجازه دهیم همه چیزهایی را که می تواند به او کمک کند ، نه تنها برای تغییر پوشک بلکه همه چیز راجع به بهداشت ، تغذیه ، از او دور کند. و شاید حتی سرگرم کننده کودک باشد. همانطور که می توانید به راحتی درک کنید ، به فضای زیادی احتیاج دارید: بطری ، جداول کودک ، دستمال مرطوب ، پستانک و اسباب بازی ، و بسیاری موارد دیگر ، در نهایت به تولید یک حجم مناسب می پردازید.

بنابراین ویژگی های یک کیف دستی پرسه زن بیش از همه فضای موجود و سادگی دسترسی است. داشتن کیسه ای که به راحتی باز و بسته می شود ، مجهز به محفظه های مختلف ، همه در دسترس و قادر به داشتن اشیا با اشکال و حجم های بسیار متفاوت ، ساخته شده از مواد بسیار مستحکم بهتر است.
آنچه باید از آن اجتناب کنید کیسه هایی هستند که عملا از یک جیب ساخته شده اند: آنها به هیچ وجه مناسب نیستند ، شما در نهایت از دست دادن برخی از لوازم جانبی به سر خواهید برد ، آنچه را که لازم دارید پیدا خواهید کرد و با نداشتن یک مدیریت صحیح از محفظه ها فضای بیشتری را اشغال می کنند.

برای شما توصیه می شود
کیف کودک من

بهترین ها! - اکنون اینجا را کلیک کنید
کیف کودک من
کیف عوض شده Badabulle
کیف عوض شده Badabulle

چه چیزی را در کیسه متغیر قرار دهیم
انتخاب آنچه کم و بیش باید حاوی یک کیسه پرسه زن باشد ، تا حدی ذهنی است ، اما برخی لوازم جانبی و موارد وجود دارد که همیشه مفید هستند و باید آن را به خاطر بسپارید.
سپس برخی از پوشک ها را برای جعبه دنده و دستمال مرطوب و ضروری قابل استفاده که در شرایط مختلف استفاده می شود ، فضای دهید. سپس خود جدول تعویض وجود دارد ، که می تواند یک حصیر نرم باشد یا شاید چیزی با تورم باشد ، اما هنوز فضای کمی را به خود اختصاص می دهد. سپس یک محفظه عمودی برای بطری ، که همیشه آن را محکم در همان موقعیت نگه می دارد ، بدون آنکه محتوای آن را خراب کند ، قرار می دهد. و سپس پستانک ، شاید یک موشک و حداقل یک اسباب بازی پر شده یا یک بازی مورد علاقه باشد.

از این رو لباس های یدکی را به خاطر بسپارید که با تغییر فصل ها متفاوت است ، اگرچه ایده خوبی است که در صورت تغییر ناگهانی دما یا باران ، همیشه چیزی کمی سنگین تر حمل کنید.
و صحبت از شرایط آب و هوایی ، خورشید و شرایط بیرونی ، بهتر است از خامه ای با محافظت بالا در برابر آفتاب و پماد یا اسپری برای محافظت از پشه ها و سایر حشرات نیز استفاده کنید.
حتی صابون ، لوسیون های دیگر و حتی روغن بدن می توانند در یکی از محفظه ها فضایی پیدا کنند.

اگر مجبور شوید چندین روز از خانه دور بمانید ، این سوال تغییر خواهد کرد ، در این حالت کیف های در حال تعویض کودک وجود دارد که فضای بیشتری را ارائه می دهند ، همچنین کیف های در حال تعویض نوزاد برای دوقلوها وجود دارد که برای پاسخگویی به نیازهای مادران با فرزندان بیشتر طراحی شده اند.

نحوه انتخاب کیسه تغییر کودک
در انتخاب کیف تغییر ، فضا و عملی باید اصلی ترین کلید باشند. مطمئن شوید که به بسیاری از محفظه ها ، شاید حتی یک بطری حرارتی یا غذای کودک مجهز شده است. محفظه ها و بخش ها باید به آسانی قابل دسترسی باشد ، حتی شاید با یک دست ، و هم در بیرون و هم در داخل وجود داشته باشد.
کیف باید به راحتی تمیز شود زیرا مطمئناً ، دیر یا زود ، غذای کودک و شیر یا چیز دیگری را که برای تصور شما می گذاریم ، کثیف می شود و شما مجبور خواهید بود که بدون هیچ زحمتی شستشو دهید.

به این ترتیب همه چیز مکان دقیق خود را خواهد داشت و نه تنها هنگام جستجو می توانید آن را پیدا کنید بلکه هنگام آماده سازی کیف برای خروج ، عدم حضور آن را متوجه خواهید شد و می توانید دوباره آن را با آنچه از دست رفته بارگیری کنید.
سپس اشکال مختلفی وجود دارد که می تواند مورد توجه قرار گیرد ، از کوله پشتی گرفته تا پیام رسول از طریق سورتمه و سایر موارد ، حتی اگر متداول ترین شکل ، اصطلاحا Tote است. دستگیره ها نیز مهم هستند و بهترین راه حل این است که یک نوزاد در حال تعویض نوزاد تازه متولد شده که مجهز به دو دستگیره کوتاه و یک بند شانه بلند تر است ، در نتیجه هر دو حالت را امکان پذیر کند.

پس از برآورده شدن این شرایط ، بقیه یک مشکل سبک است که به سلیقه شما بستگی زیادی دارد: برخی از افراد کیسه را انتخاب می کنند تا آن را با کالسکه ترکیب کنند ، افرادی که آن را با خیالاتی که دوست دارند ، می گیرند ، کسانی که به دنبال آن بسیار زیبا هستند و کسانی که به دنبال آن هستند منحصراً. به کاربردی و سهولت تمیز کردن ، ساک لوازم ایرانی انتخاب بسیار گسترده است.

بهترین کیف های در حال تغییر
امکان انتخاب کیف مناسب در میان یک پیشنهاد فوق العاده گسترده همیشه آسان نیست. کیف های پرسه زن و کم و بیش در همان محدوده قیمت قرار می گیرند ، به طور کلی بین 35 تا 60 یورو.

ما برای شما چهار مدل کیف دستی در حال تغییر با نسبت کیفیت عالی قیمت را بر اساس توصیه ها و نظرات کارشناسان انتخاب کرده ایم: می توانید کیفی را که بیشتر شما را در آمازون متقاعد می کند ، سفارش دهید ، از تخفیف ها و پیشنهادات ویژه استفاده کنید و کالای مورد نظر را با تحویل دریافت کنید در خانه ، ضمانت و حق برداشت.

کیف کودک من
Inglesina My Baby BagMy Baby کیسه جادار ، بسیار محکم است و علاوه بر محفظه های متعدد ، به جیب جانبی راحت حرارتی نیز برای تغذیه بطری ها مجهز است. بنابراین می توانید با استفاده از عملی و راحتی در محفظه داخلی بزرگ و چند منظوره یا در جیب مش جلوی خود ، همه چیز مورد نیاز خود را به خوبی ساماندهی کنید. My Baby کیسه Inglesina با داشتن قلاب برای تنظیم قاب کاربلد یا پرسه زن به دسته ، مجهز به بند شانه قابل تنظیم با طول است. تشک تعویض سفر از پارچه هماهنگ ساخته شده است ، قابل شستشو است و اندازه آن 58.5 .5 34.5 سانتی متر است.
در پنج رنگ مورد نظر شما موجود است.
به Inglesina My Baby Bag بروید

کیف عوض شده Badabulle
کیف bagagulle bagBulle به رنگ سبز و خاکستری با حجم و فشردگی کافی ، ایده آل برای پیاده روی و مسافرت. با الهام از کالاهای چرمی و کیسه های بولینگ کلاسیک با لبه های دوبل ، سرشار از لوازم جانبی است و دارای جیب ایزوترمال است که از خارج نیز می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، یک جیب صاف با روکش PVC و تمیز و راحت تمیز و راحت .
به کیف تغییر بادابابل بروید

کیف دستی دنده BabyStyle
کیف مبادله BabyStyle که در چهار سبک مختلف (پرواز ، طبیعی ، شیک و ستاره) موجود است ، BabyStyle به خوبی با سلیقه های مختلف کوله لوازم بچه مطابقت دارد و برای پیاده روی با فرزند شما ایده آل است. از ابعاد کوچک ، به بسیاری از محفظه های داخلی و خارجی مجهز شده است. کیف مجهز به قلاب جهانی و قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد آن را به هر نوع قدم زدن بچسبانید ، در حالی که دستگیره و بند شانه اجازه می دهد تا آن را به راحتی و با دست یا شانه حمل کنید.

BabyStyle مجهز به: یک تشک قابل تعویض و غیرقابل کنترل ، مجهز به جیب پوشک است. دارنده بطری ایزوترمال همچنین قابل جابجایی است. دارنده آدمک؛ پوشه شفاف چند منظوره و یک جلد گشاد هماهنگ. کیف به جای دکمه و زیپ از گیره های مغناطیسی استفاده می کند که علاوه بر راحت تر بودن ، به مادر این امکان را سام وسایل کودک خارجی و ایرانی می دهد که با یک دست کیسه را باز کند.
به کیف مبادله BabyStyle بروید

کیف تغییر هشت قطعه
کیف قابل تعویض هشت تکه ساخته شده توسط طراح ایتالیایی Costanzo Enrico ، با دو جیب بزرگ در جلو ، با بسته شدن Velcro ارائه شده است. در هر طرف دو جیب بزرگ با زیپ وجود دارد که برای حمل دستمال مرطوب کودک مناسب است. در پشت یک جیب بزرگ است.
این کیف تعویض مجهز به: نگهدارنده بطری ، تشک در حال تغییر کودک ، بند شانه خالی ، کیسه پستانک ، کیف پوشک ، تسمه هایی برای اتصال کیف دستی و پرسه زن ، سازمان دهنده پوشک است.
به هشت کیف تغییر کیف بروید
ساک لوازم نوزاد

Report this page